Szukaj na stronie paruzja.info:

Księga Prawdy

STRONY
 • www.facebook.com/JezusDoLudzkosci/ - Oficjalny profil ruchu modlitewnego Krucjaty Modlitwy w Polsce, grup Jezus do ludzkości. Informacje o spotkaniach.

 • www.youtube.com/playlist?list=PLiu-T-8M2JfPpfHye2KIDueRZSYaYmk7A - Oficjalny kanał ruchu modlitewnego Krucjaty Modlitwy grup Jezus do ludzkości. Nagrania spotkań w języku polskim.

 • FranciszekFalszywyProrok.wordpress.com - Czy Franciszek to fałszywy prorok?


 • FILMY

  Księga Prawdy [#1] Przepowiednie z Księgi Prawdy (www.paruzja.info) spełniają się [polskie napisy]


  Księga Prawdy [#2] Szczepić się albo nie szczepić, oto jest pytanie: [włącz napisy]  FILMY na oficjalnym kanale Jesus to mankind (Jezus do ludzkości)
  Jezus do ludzkości
  Polska Playlista oficjalnego kanału Jezus do ludzkości
  Znajdziesz tam m.in. 3-dniowa konferencję na temat wielkiego odstępstwa na końcu czasów, konferencję o Pieczęci Boga Żywego wraz ze świadectwami oraz codzienne spotkania modlitewne. Lista spotkań stale jest aktualizowana. Zapraszamy do regularnego odwiedzania.

  Jesus to mankind
  Międzynarodowy oficjalny kanał Jesus to mankind

  Na liście głównej kanału, wybrane filmy, które są po angielsku, mają polskie napisy, wystarczy w prawym dolnym rogu filmu kliknąć ikonkę Napisy, aby je zobaczyć. Jeśli językiem systemu operacyjnego Twojego urządzenia jest polski, to Youtube powinien to wykryć i automatycznie włączyć polskie napisy, wtedy ikonka Napisy u dołu filmu będzie podkreślona na czerwono .

  Filmy po angielsku na oficjalnym kanale Jesus to mankind, które mają polskie napisy, to między innymi:

  Boża miłość i zbawienie dusz  Dwie komety zderzą się, Mój Krzyż pojawi się na czerwonym niebie  Promocja konferencji na temat Pieczęci Boga Żywego  Święto Matki Zbawienia (film promocyjny)  Boże ostrzeżenie przed piekłem